Boek Amigurumi groot en klein

Artikel 26 van 88
€ 19,99 (inclusief btw)
Overzicht

Angelique Millonzi heeft voor dit boek van elke amigurumi steeds twee versies ontworpen, een grote en een kleine. Bij elk stel hoort een verhaal met bijpassende gehaakte accessoires.Bruno en Zinnia gaan naar school met hun boeken en tassen, Julius en Emma vieren feest met vrolijke gehaakte versieringen en Matilda en Alice koken er op los uit gehaakte pannen en potten.

Zo zijn er nog veel meer grote en kleine amigurumi tevinden in dit kleurrijke boek. Met thema’s als feest, school en koken zijn de amigurumi niet alleen leuk om te maken, maar ook heel geschikt voor kinderen van vier jaar en ouder om mee te spelen.

Angelique legt de techniek van het haken van haar dieren heel duidelijk uit met tekst en stap-voor-stapfoto’s, waardoor de lezer als het ware aan de hand wordt genomen bij het haken. De amigurumi uit dit boek zijn 15 tot 20 cm hoog.

  • pinterest

Let op!

☀️ Aangepaste Zomeropeningstijden ☀️

Vanaf 1 mei t/m 23 augustus hanteren wij onze zomeropeningstijden:

Maandag: 12:00 - 17:00
Dinsdag: 10:00 - 15:30
Donderdag: 10:00 - 15:30
Vrijdag: 10:00 - 15:30

Zo blijven wij ook tijdens de zomerperiode gezellig geopend, met iets aangepaste tijden. 🌸🧶

Bedankt voor uw begrip en we wensen u een fijne zomer! 🌞

Maar van 20 Mei tot 1 Juni zijn we helemaal even gesloten ivm vakantie.

Pot Opener 1+1 GRATIS

Kan ooit heel lastig zijn om een pot te openen, maar met dit speciale doekje gaat het in een handomdraai. Ga HIER naar product

Zie filmpje hieronder:https://www.youtube.com/watch?v=gVJuxseoMlU

Tiktok

Volg ons nu ook op Tiktok

aquarel volg ons tiktok banner 3250066 - Download Free Vectors, Vector  Bestanden, Ontwerpen Templates

© 2011 - 2026 Mijn Hobby winkeltje | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel